>
0
Bez kategorii

Warcaby to nie tylko gra planszowa, lecz także edukacyjna, bowiem uczy m.in. koncentracji, cierpliwości, gry „fair play”, wprowadza elementy zdrowego współzawodnictwa, rozwija umiejętności planowania i realizacji różnych strategii.

    Uczniowie z klas II i III mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w I edycji Turnieju Warcabowego. Uczniowie przed rozgrywkami ćwiczyli z kolegami i koleżankami w klasie, ale także w domu czy w świetlicy. Turniejowi towarzyszyły pozytywne emocje, zawodnicy byli skupieni na rozgrywkach, wspierali się nawzajem i kibicowali.  Wielu uczniów już zgłosiło chęć udziału w kolejnym takim przedsięwzięciu. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, słodkie niespodzianki, a zwycięzcy nagrody rzeczowe. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Laureaci turnieju:

I miejsce – Mateusz Tesarek kl. 2a

II miejsce – Irena Kaczmarek kl. 2b

III miejsce – Daniel Oba kl. 2b