SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW w roku szkolnym 2020/2021

Uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

  1. KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO: Magdalena Rzempała, Hiacynta Grzyb
  2. KONKURS MATEMATYCZNY: Szymon Wojtowicz, Paweł Żurek
  3. KONKURS CHEMICZNY: Paweł Żurek
  4. KONKURS FIZYCZNY: Szymon Wojtowicz
  5. KONKURS GEOGRAFICZNY: Ewa Staniszewska
GRATULUJEMY!!! ŻYCZYMY POWODZENIA W ETAPIE WOJEWÓDZKIM!!!

Wstępne wyniki konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie – etap rejonowy

  1. J. POLSKI: Magdalena Rzempała – I miejsce
    Hiacynta Grzyb – II miejsce
  2. CHEMICZNY: Paweł Żurek – I miejsce
  3. GEOGRAFICZNY: Ewa Staniszewska – I miejsce
  4. BIOLOGICZNY: Ewa Staniszewska – III miejsce
  5. FIZYCZNY: Szymon Wojtowicz – I miejsce
  6. WOS: Jakub Dołęga – III miejsce

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego
konkursów przedmiotowych
organizowanych przez
Kuratorium Oświaty w Szczecinie

  1. J. POLSKI: Magdalena Rzempała, Hiacynta Grzyb
  2. MATEMATYCZNY: Szymon Wojtowicz, Paweł Żurek
  3. HISTORYCZNY: Aleks Pęksa, Marcelina Targosińska
  4. J. NIEMIECKI: Kacper Jaroszewski, Marcin Onik
  5. CHEMICZNY: Szymon Wojtowicz, Paweł Żurek
  6. GEOGRAFICZNY: Jakub Dołęga, Ewa Staniszewska
  7. BIOLOGICZNY: Ewa Staniszewska, Marcelina Targosińska
  8. J. ANGIELSKI: Nikodem Kłos, Ewa Staniszewska
  9. FIZYCZNY: Szymon Wojtowicz, Paweł Żurek
  10. WOS: Jakub Dołęga, Ewa Staniszewska

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW w roku szkolnym 2019/2020

Uczniowie, którzy wzięli udział w etapie wojewódzkim konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Wszyscy zostali finalistami konkursów.

  1. J. ANGIELSKI: Wiktor Dejewski
  2. MATEMATYCZNY: Jagoda Maćkowska
  3. CHEMICZNY: Mateusz Romel
  4. WOS: Emilia Pasik, Wiktor Dejewski
  5. GEOGRAFICZNY: Kajetan Sterna

Wyniki etapu rejonowego konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie:

  1. J. ANGIELSKI: Wiktor Dejewski – III miejsce
  2. MATEMATYCZNY: Jagoda Maćkowska – II miejsce
  3. CHEMICZNY: Mateusz Romel – I miejsce,
    Jakub Piołunowicz – II miejsce
  4. BIOLOGICZNY: Jakub Piołunowicz – I miejsce
  5. WOS: Emilia Pasik – I miejsce,
    Wiktor Dejewski – II miejsce
  6. J. NIEMIECKI: Marcin Onik – III miejsce
  7. FIZYCZNY: Jakub Piołunowicz – I miejsce
  8. GEOGRAFICZNY: Kajetan Sterna – I miejsce

WYNIKI KONKURSU „BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ”

KLASY VIII

Laureatami konkursu zostali:

Karolina Szomańska
Jakub Piołunowicz
Jakub Maćkowska

Finalistami konkursu zostali:

Kajetan Sterna
Klaudia Śliwa

KLASY VII

Laureatami konkursu zostali:

Kacper Jaroszewski – max ilość punktów
Paweł Żurek – max ilość punktów

Finalistą został: Dawid Spólnik

WYNIKI KONKURSU „ORTOGRAFIK”

KLASY VIII

Laureatami konkursu zostali:

Klaudia Śliwa

Wojciech Mieszała

Karolina Szomańska

Emilia Pasik

Finalistą został: Jakub Piołunowicz

KLASY VII

Laureatem konkursu został: Jakub Dołęga

Finalistką została: Zuzanna Kucharska

ALFIK MATEMATYCZNY

Najlepsze wyniki w szkole w konkursie osiągnęli:

Klasy VII

Paweł Żurek

Szymon Wojtowicz

Kacper Jaroszewski

Klasy VIII

Rafał Zaśko

Jakub Piołunowicz

Jagoda Maćkowska

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach organizowanych przez LO 13 w Szczecinie.

Konkurs humanistyczny:

Hiacynta Grzyb

Aleksandra Bohonos

Marcelina Targosińska

Konkurs historyczny:

Kajetan Sterna – finalista konkursu

Marcelina Targosińska

Wojciech Balicki

W etapie powiatowym konkursu recytatorskiego wzięli udział:

1. Błażej Gorajski
2. Klaudia Śliwa
3. Weronika Mnich

Błażej Gorajski uzyskał tytuł laureata konkursu recytatorskiego.

KONKURS MATEMATYCZNY

Jakub Piołunowicz został finalistą
Konkursu Matematycznego organizowanego
przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej
pod patronatem II LO i TME w Szczecinie

Udział w konkursie MISTRZ SUDOKU GMINY POLICE
wzięły udział dwie drużyny z naszej szkoły w składzie:

w kl. 7 – Hiacynta Grzyb i Marcelina Targosińska
w kl. 8 – Klaudia Śliwa i Kajetan Sterna