Budynek główny – ul. Wojska Polskiego 68

Dyrektor szkoły

  • Barbara Fijołek

Zastępca dyrektora

  • Ewa Figiel

Biblioteka

  • Iwona Majzel-Kędzierska

Pedagog

  • Joanna Zorga

Edukacja wczesnoszkolna

  • Natalia Banaszak
  • Magdalena Borowska
  • Beata Figiel
  • Edyta Marczak-Jasiurska
  • Marta Polechońska
  • Agnieszka Tymczyszyn

Język polski

  • Magdalena Kamola-Wasielewska
  • Agnieszka Kotyńska

Język angielski

  • Anna Bratek-Jabłońska
  • Kinga Kowalczyk-Purol
  • Dorota Majewska-Tesarek
  • Katarzyna Piłat

Język niemiecki

  • Magdalena Szwyd

Historia

  • Anna Jessa- Pawlicka

Wiedza o społeczeństwie

  • Martyna Bajera-Pluta
  • Anna Jessa-Pawlicka

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Anna Sobańska

Matematyka

  • Joanna Koral
  • Joanna Myśko

Przyroda

  • Marta Guentzel

Biologia

  • Marta Guentzel
  • Anna Bratek – Jabłońska

Fizyka

  • Sylwia Lesiak

Chemia

  • Sylwia Lesiak

Geografia

  • Marta Guentzel

Informatyka

  • Barbara Grzelak
  • Sylwia Lesiak

Plastyka

  • Ewa Figiel

Technika

  • Ewa Figiel

Muzyka

  • Renata Zarzycka

Religia

  • Beata Hedzielska
  • Michał Sawicki

Etyka

  • Magdalena Kamola-Wasielewska

Wychowanie do życia w rodzinie

  • Renata Zarzycka

Wychowanie fizyczne

  • Anna Sobańska
  • Dorota Wojtasik

Świetlica

  • Edyta Lewandowska
  • Dorota Majewska-Tesarek
  • Danuta Pawkin-Kmita
  • Renata Zarzycka
  • Ewelina Zięba

Doradztwo zawodowe

  • Magdalena Szwyd

Zajęcia specjalistyczne

  • Natalia Banaszak – zaj. dydaktyczno-wyrównawcze
  • Magdalena Borowska – zaj. dydaktyczno-wyrównawcze
  • Barbara Fijołek – zaj. korekcyjno-kompensacyjne
  • Beata Figiel – zaj. dydaktyczno-wyrównawcze
  • Edyta Marczak-Jasiurska – zaj. korekcyjno-kompensacyjne, zaj. logopedyczne
  • Agnieszka Tymczyszyn – zaj. dydaktyczno-wyrównawcze
  • Marta Polechońska – zaj. dydaktyczno-wyrównawcze
  • Agnieszka Kotyńska – zaj. dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego, zaj. logopedyczne
  • Magdalena Kamola-Wasielewska – zaj. dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego
  • Joanna Koral – zaj. dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
  • Joanna Myśko – zaj. dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Wychowawcy

  • Marta Polechońska – 1a
  • Beata Figiel – 1b
  • Natalia Banaszak – 2a
  • Magdalena Borowska – 2b
  • Edyta Marczak-Jasiurska – 3a
  • Agnieszka Tymczyszyn – 3b
  • Dorota Wojtasik – 7a
  • Anna Bratek-Jabłońska – 8a
  • Magdalena Szwyd – 8b
  • Joanna Myśko – 8c
  • Marta Guentzel – 8d
  • Anna Jessa-Pawlicka – 8e

Koordynatorzy

  • Administrator dziennika elektronicznego Librus – Sylwia Lesiak
  • Administrator szkolnej strony internetowej – Jakub Siusta (administrator zewnętrzny), Iwona Majzel-Kędzierska
  • Administrator pakietu Office 365 – Barbara Grzelak
  • Opiekunki Samorządu Uczniowskiego – Anna Jessa-Pawlicka, Marta Guentzel
  • Opiekunki szkolnego koła wolontariatu – Edyta Marczak – Jasiurska, Magdalena Szwyd
  • Opiekunki Spółdzielni Uczniowskiej – Anna Bratek-Jabłońska, Anna Sobańska

Administracja

  • Franciszka Grudzień – specjalista ds. ogólnoszkolnych
  • Katarzyna Wojciechowicz – główny księgowy
  • Eliza Chądzyńska – kierownik gospodarczy

Pielęgniarka

  • Mariola Kędzierska

Obsługa

  • p. Ewa Briankin
  • p. Elżbieta Bryzek
  • p. Agnieszka Ingling
  • p. Grażyna Przybył
  • p. Magda Szostakiewicz
  • p. Barbara Ziarniewicz
  • p. Tadeusz Cybak
  • p. Alfred Kempa

Budynek – ul. Cisowa 2

Zastępca dyrektora

  • Renata Langiewicz

Biblioteka

  • Małgorzata Starczewska

Edukacja wczesnoszkolna

  • Katarzyna Piłat
  • Ewa Weisbrodt
  • Danuta Wróbel

Język polski

  • Teresa Brzozowska

Język angielski

  • Katarzyna Piłat
  • Małgorzata Strachowska

Historia

  • Anna Jessa- Pawlicka

Matematyka

  • Magdalena Ciećwież

Przyroda

  • Jolanta Dziedzic

Biologia

  • Jolanta Dziedzic

Geografia

  • Jolanta Dziedzic

Informatyka

  • Magdalena Ciećwież
  • Renata Langiewicz

Plastyka

  • Małgorzata Starczewska

Technika

  • Małgorzata Starczewska

Muzyka

  • Małgorzata Starczewska

Religia

  • Michał Sawicki

Wychowanie do życia w rodzinie

  • Teresa Brzozowska

Wychowanie fizyczne

  • Dorota Wojtasik

Świetlica

  • Jolanta Dziedzic
  • Małgorzata Strachowska

Zajęcia specjalistyczne

  • Magdalena Borowska – zaj. logopedyczne
  • Teresa Brzozowska – zaj. dydaktyczno-wyrównawcze
  • Magdalena Ciećwież – zaj. dydaktyczno-wyrównawcze
  • Renata Langiewicz – zaj. korekcyjno-kompensacyjne
  • Danuta Wróbel – zaj. korekcyjno-kompensacyjne

Wychowawcy

  • Ewa Weisbrodt – kl. 1c
  • Danuta Wróbel – kl. 2c
  • Katarzyna Piłat – kl. 3c
  • Małgorzata Starczewska – kl. 4c
  • Magdalena Ciećwież – kl. 5c
  • Jolanta Dziedzic – kl. 6c

Koordynatorzy

  • Administrator dziennika elektronicznego Librus – Katarzyna Piłat