Dyrektor szkoły

  • Barbara Fijołek

Zastępca dyrektora

  • Ewa Figiel

Biblioteka

  • Iwona Majzel-Kędzierska
  • Dorota Wojtasik

Pedagog

  • Joanna Zorga

Edukacja wczesnoszkolna

  • Beata Figiel
  • Edyta Marczak – Jasiurska
  • Agnieszka Tymczyszyn
  • Marta Polechońska

Język polski

  • Magdalena Kamola-Wasielewska
  • Danuta Pawkin-Kmita
  • Dorota Majewska – Tesarek

Język angielski

  • Anna Bratek-Jabłońska
  • Dorota Majewska-Tasarek
  • Anna Helak
  • Radosław Madaliński
  • Katarzyna Tokarczyk

Język niemiecki

  • Joanna Rudalska
  • Magdalena Szwyd

Historia

  • Grzegorz Rudalski
  • Magdalena Kamola – Wasielewska

Wiedza o społeczeństwie

  • Anna Helak

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Anna Sobańska

Matematyka

  • Joanna Koral
  • Joanna Myśko

Fizyka

  • Sylwia Lesiak
  • Ryszard Pasierb

Chemia

  • Sylwia Lesiak

Biologia

  • Marta Guentzel
  • Anna Bratek – Jabłońska

Geografia

  • Marta Guentzel
  • Ewa Figiel

Informatyka

  • Barbara Grzelak

Plastyka

  • Barbara Grzelak

Muzyka

  • Renata Zarzycka

Religia

  • Teresa Szymańska

Etyka

  • Magdalena Kamola-Wasielewska

Wychowanie do życia w rodzinie

  • Renata Zarzycka

Wychowanie fizyczne

  • Anna Sobańska
  • Dorota Wojtasik

Świetlica

  • Edyta Lewandowska
  • Ewa Figiel
  • Ewelina Zięba
  • Barbara Fijołek
  • Edyta Marczak – Jasiurska
  • Agnieszka Tymczyszyn

Doradztwo zawodowe

  • Magdalena Szwyd

Zajęcia specjalistyczne

  • Beata Figiel
  • Barbara Fijołek
  • Monika Fryszkowska
  • Edyta Marczak – Jasiurska
  • Danuta Pawkin – Kmita
  • Joanna Koral
  • Edyta Lewandowska
  • Adrianna Miler
  • Joanna Myśko

Wychowawcy

  • Edyta Marczak – Jasiurska – 1 a
  • Agnieszka Tymczyszyn – 1 b
  • Beata Figiel – 2 a
  • Marta Polechońska – 2 b
  • Joanna Koral – 7 a
  • Anna Helak – 7 b
  • Sylwia Lesiak – 7 c
  • Magdalena Kamola – Wasielewska – 7 d
  • Magdalena Szwyd – 8 a
  • Anna Bratek – Jabłońska – 8 b
  • Danuta Pawkin – Kmita – 8 c
  • Marta Guentzel – 8 d

Koordynatorzy

  • Administrator Librusa – Sylwia Lesiek
  • Administrator szkolnej strony internetowej oraz pakietu Office 365 – Barbara Grzelak
  • Opiekunki Samorządu Uczniowskiego – Marta Guentzel, Dorota Majewska – Tesarek
  • Opiekunki szkolnego koła wolontariatu – Edyta Marczak – Jasiurska, Magdalena Szwyd
  • Opiekunki Spółdzielni Uczniowskiej – Anna Bratek – Jabłońska, Anna Sobańska

Administracja

  • Franciszka Grudzień – specjalista ds. ogólnoszkolnych
  • Katarzyna Wojciechowicz – główny księgowy
  • Eliza Chądzyńska – kierownik gospodarczy

Pielęgniarka

  • Mariola Kędzierska

Obsługa

  • p. Elżbieta Bryzek
  • p. Grażyna Przybył
  • p. Ewa Briankin
  • p. Alfred Kempa
  • p. Barbara Ziarniewicz
  • p. Magda Szostakiewicz
  • p. Agnieszka Ingling
  • p. Tadeusz Cybak
Skip to content