>

Rekrutacja do klas VII oddziałów dwujęzycznych w roku szkolnym 2020/2021 – II etap

0
Aktualności, Rekrutacja - klasy VII

Szanowni Rodzice, Drodzy Szóstoklasiści,

po złożeniu deklaracji przystąpienia do sprawdzianu predyspozycji językowych drugim etapem rekrutacji do klas VII oddziałów dwujęzycznych jest przystąpienie do tego sprawdzianu, który planowany jest – zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Polic – 19 czerwca 2020 roku. Decyzja w sprawie organizacji tego sprawdzianu, ewentualnie innego terminu będzie uzależniona od sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju. Wszelkie decyzje, komunikaty w tej sprawie będziemy na bieżąco umieszczać na stronie internetowej naszej szkoły. Ponadto informuję, że uczniowie klas szóstych Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 3, którzy nie wyrażają woli nauki w oddziale dwujęzycznym i nie złożyli deklaracji, od 1 września będą uczniami klasy siódmej w oddziale niedwujęzycznym naszej szkoły.

Dyrektor szkoły – Barbara Fijołek