Galeria

Dnia 22 kwietnia odbył się rajd rowerowy z elementami gry terenowej dla uczniów i rodziców naszej szkoły. Współorganizatorem przedsięwzięcia był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach.

W rajdzie wzięło udział 44 uczestników. Jego celem było propagowanie aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia oraz integracja społeczności szkolnej. Uczestnicy pokonywali 23 km trasę, przemieszczając się zgodnie z otrzymaną mapą do zaznaczonych punktów, w których musieli wykonywać różne zadania. Wszystkich zadań było siedem, a startujący musieli wykazać się umiejętnościami manualnymi, spostrzegawczością, kreatywnością w rozwiązywaniu zagadek i szyfrów. Meta rajdu była na przystani żeglarskiej OSiR-u. Wszyscy uczestnicy po wyczerpującej jeździe renegowali się spożywając pyszne kiełbaski upieczone na ognisku lub grillu. Po krótkim odpoczynku, dzieci wraz z rodzicami wzięli udział w zabawach integracyjno-rekreacyjnych. Uczestnictwo w rajdzie i w wspólnych zabawach, z pewnością dostarczyło startującym wielu miłych i niezapomnianych wrażeń, a także sprzyjało budowaniu relacji między uczestnikami. Była to atrakcyjna forma spędzenia sobotniego przedpołudnia aktywnie i na świeżym powietrzu.

A.S.