>
0
Aktualności, Galeria

We wtorek 18 czerwca, na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach, odbyło się uroczyste podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego. Na spotkaniu przedstawiono wyniki Szkolnej Ligi Biegów Przełajowych oraz nagrodzono najlepszych sportowców z polickich szkół. W klasyfikacji ogólnej nasza szkoła uplasowała się na 4 pozycji. Natomiast czworo uczniów indywidualnie zajęło wysokie miejsca: w kategorii dziewcząt z rocznika 2011-2012 Agata Doba zdobyła 6msc., w kategorii chłopców z rocznika 2011-2012 na 3 msc. uplasował się Dawid Cylwik, na 4 msc. Grzegorz Bąk oraz na 5 msc. Kamil Karpiński. Dodatkowo Agata i Kamil otrzymali nagrody za zajęcie 1 msc. w konkursie na najlepszego sportowca w naszej szkole. Wszystkim nagrodzonym sportowcom serdecznie gratuluję i życzę wielu sukcesów w przyszłym roku szkolnym!

A.S.