Bez kategorii

W czasie pandemii świetlica szkolna działa na kanale Teams, w którym są umieszczane propozycje prac plastycznych, piosenek, zabaw związaną z bieżącą tematyką.

Zorganiozowany został Dzień Pluszowego Misa – zajęcia on-line. Uczniowie klas 1-3 zostali zapoznani z historią pluszowego misa, zaśpiweali piosenki oraz brali udział w quizie.

Dla chętnych dzieci został zorganizowany konkurs plastyczny „Mój pluszowy Miś”- technika wykonania pracy dowolna. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Udział więło 16 osób.

Lekcje on-line – czytanie dla dzieci o różnej tematyce dostosowane do zainteresowań, potrzeb i wieku dzieci.

Odbyły się lekcje, na których została zaprezentowana Bajka terapeutyczna pt. „O siostrzyczce, co braciszka swego biła“.  Planujemy przeprowadzenie zajęć o emocjach – jak sobie z nimi radzić. Chcemy zapoznać dzieci z tradycjami Świąt Bożego Narodzenia – Opowieść Wigilijna.