28 września w naszej szkole odbyła się debata przedwyborcza z udziałem kandydatów do Zarządu SU. Każdy z pięciu tegorocznych kandydatów marzy zapewne o zdobyciu funkcji przewodniczącego, dlatego też w trakcie spotkania, w którym uczestniczyli przedstawicie wszystkich klas 4-8 , próbował przedstawić się z jak najlepszej strony.

Kandydaci musieli zmierzyć się z pytaniami na temat własnych zalet, motywacji, ale też wiedzy na temat samorządności . Przedstawiali swoje programy wyborcze, plany i pomysły. Na koniec rzetelnie odpowiadali na pytania publiczności.

Kto zdobędzie serce i sympatie uczniów naszej szkoły? Czyje pomysły zachwyciły najbardziej? Okazało się 30 września . Za wszystkich trzymamy kciuki :).