Ten piątek był dla uczniów naszej szkoły ważnym dniem zakończenia rocznej pracy i powitaniem wakacji.

Klasa 5a z wychowawczynią, Magdaleną Kamolą -Wasielewską, była organizatorem uroczystości dla klas trzecich, czwartych, piątych i siódmych. W czasie jej trwania dowiedzieliśmy się, kto został wpisany do kroniki szkoły za swoją pracę, czyli osiągnął średnią ocen od 5,0 i wzorowe zachowanie, a także, kto zdobył nagrodę dyrektora. Tego zaszczytu dostąpił Łukasz Chrzanowski z kl.5a, który osiągnął średnią ocen 6,0.

Wydarzenie to zostało urozmaicone artystycznym przedstawieniem ukazującym humorystycznie różne sylwetki uczniów, wesołymi piosenkami, a także występem tanecznym dziewczynek z klasy 3b.

Radosny nastrój na sali i wspierająca obecność rodziców to kolejne walory dzisiejszego zakończenia roku.

Niech wakacje będą równie wesołe, a przede wszystkim bezpieczne.