Bez kategorii

Dnia 10 września w budynku przy ul. Cisowej w ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem uczniowie klas I – VI uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Straży Miejskiej w Policach.

Prowadząca spotkanie zwróciła uwagę, jakie zasady bezpieczeństwa należy zachować w drodze do i ze szkoły oraz poza miejscem zamieszkania, przypomniała zasady poruszania się po ulicy oraz chodniku. Ponadto podkreśliła, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy uczeń powinien posiadać. Nasz gość zwrócił też szczególną uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci w kontaktach z obcymi czy zagrożenia wynikające z obcowaniem z nieznanymi zwierzętami. Dzieci również zostały poinstruowane, w jaki sposób należy zachować bezpieczeństwo na drodze w związku z remontem ulicy w pobliżu szkoły.

Bardzo dziękujemy za to owocne spotkanie.