SZANOWNI RODZICE PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW!

Działając na podstawie ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 25 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych kandydatów do klasy pierwszej umieścimy na stronie internetowej szkoły.

Prosimy również o przesyłanie elektronicznie potwierdzenia przez Rodzica OŚWIADCZENIA WOLI (dostępne na stronie szkoły w zakładce Rekrutacja  dla uczniów klas I) – wypełnione, zeskanowane lub zdjęcie dokumentu można przesłać na adres: sp5@police.pl od 30.03.2020 r. do 01.04.2020 r. Można też napisać samodzielnie oświadczenie woli i przesłać mailem na powyższy adres szkoły.

Dyrektor szkoły – Barbara Fijołek