0
Aktualności, Ogłoszenia

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

od  26.10.2020 r. do 8.11.2020 r.  zostają zawieszone zajęcia stacjonarne dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej i szkół ponadpodstawowych. W naszej szkole  klasy VII – VIII będą realizowały naukę zdalną na platformie Microsoft Office 365 – aplikacja TEAMS zgodnie z dotychczasowym planem lekcji. Zajęcia w klasach 1-3 nie ulegną zmianie. Świetlica  pracować będzie wg dotychczasowego harmonogramu, chyba że sytuacja kadrowa ulegnie pogorszeniu.

www.gov.pl/web/edukacja/zawieszamy-na-dwa-tygodnie-zajecia-stacjonarne

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji pracy szkoły od 26 października zawarte zostały w Regulaminie organizacji pracy szkoły  w systemie hybrydowymdostępny w kolejnym poście.

Proszę śledzić informacje przesyłane za pośrednictwem dziennika elektronicznego LIBRUS.

Barbara Fijołek

Skip to content