W godzinach wieczornych 17 listopada w naszej szkole odbył się „Wieczór rozmaitości”. Projekt skierowany był do uczniów, rodziców i nauczycieli. Jego głównym celem była integracja społeczności uczniowskiej, rodziców i nauczycieli oraz możliwość rozwijania swoich zainteresowań, zdolności i umiejętności manualnych.

Każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie. Osoby, które aktywnie chciały spędzić czas i zmęczyć się fizycznie, uczestniczyły w rozgrywkach w piłkę koszykową, sitkową, tenisa stołowego oraz w zajęciach z tańca i fitness. Natomiast uczestnicy, którzy lubią zajęcia manualne, rękodzielnicze, tworzyli kartki bożonarodzeniowe, ozdoby z filcu, orgiami oraz szyli woreczki z lawendą. Miłośnicy gier planszowych takich jak: szachy, monopoly, scrabble, chińczyk mogli sprawdzić się podczas rozgrywek stolikowych. Wszyscy uczestnicy mieli możliwość zakupienia ciasta, galaretek, herbaty, napojów. Piątkowy wieczór upłynął w miłej, przyjaznej atmosferze i gwarantował osobom uczestniczącym dobrą zabawę.