W dniach 14 i 21 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w „Naddunajskiej przygodzie w Pleven”. W podróż do Bułgarii zabrała ich p. Anna Bratek – Jabłońska przedstawiając przygotowaną przez siebie prezentację zawierającą różne ciekawostki i zdjęcia z miejsc, w których realizowany był projekt Erasmus + I feel wood for good.

Każdy dzień pobytu został dokładnie omówiony i udokumentowany zdjęciami. Po obejrzeniu i wysłuchaniu kilkuminutowej prezentacji, uczniowie przystąpili do rozwiązywania quizu. Pytania dotyczyły wcześniejszej prezentacji z pobytu w Bułgarii. Za pomocą aplikacji Kahoot! uczestnicy w grupach w jak najkrótszym czasie musieli udzielić prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania. Quiz przygotowała i poprowadziła p. Barbara Grzelak. Rywalizacja odbyła się w czterech turach po kilka grup. Najlepiej i najszybciej na pytania odpowiedziała grupa uczniów z klas: 3c, 2b, 7a i 2d. Zwycięzcom gratulujemy wygranej, pozostałym uczniom dziękujemy za wspólną zabawę :-).