AKCJE WOLONTARIATU:

• Wspieramy hospicjum:

Dnia 17 października 2017 r. Klasa 7 d razem z polickim hospicjum wzięła udział w akcji Pola Nadziei. Uczniowie sadzili żonkile w ogrodzie szkolnym. Kwiaty będą sprzedawane na wiosnę, a pieniądze przekazane na hospicjum.

• Zbieramy nakrętki:

Przypominamy, że nadal zbieramy nakrętki na pomoc polickiej Fundacji Iskierka. Prosimy o wrzucanie nakrętek do skrzynki, która znajduje się obok sklepiku szkolnego.
Dziękujemy :)

•  Finał WOŚP:

mikiDnia 14 stycznia 2018 roku nasza Szkoła wzięła udział w 26. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem było pozyskanie wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych w Polsce. Nasi uczniowie wykonali na ten dzień wspaniałe torby ekologiczne oraz prace artystyczne, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dodatkowo na naszym stoliku znalazły się przepyszne ciasta, maskotki, książki, gry. Bardzo serdeczne podziękowania dla rodziców i uczniów za zaangażowanie i tak liczną obecność.

•  Zbiórka karmy dla zwierząt:

Razem zebraliśmy aż 123,5 kilogramów karmy. Dnia 25 stycznia 2018 roku oddaliśmy 123,5 kilogramów karmy dla zwierząt do szczecińskiego schroniska przy al. Wojska Polskiego. Najwięcej zebrała klasa III b, aż 42 kilogramy. Potrzeby schroniska są ogromne. Nadal zbieramy karmę dla zwierząt, koce, miski, wszystko, co może się przydać psom i kotom. Zbiórka trwa przez cały rok szkolny. Karmę oraz inne przedmioty można przynosić do pana Leszka. Dziękujemy za pomoc wszystkim uczniom, którzy wsparli naszą akcję i pomogli zwierzakom przetrwać zimę.

7A - 17,5 kg               2A - 0 kg              3A - 0 kg

7B - 0 kg                   2B - 0 kg               3B - 42 kg

7C - 9 kg                   2C - 0 kg               3C - 0 kg

7D - 10 kg                 2D - 7 kg               3D - 0 kg