z życia szkoły

Dnia 11 kwietnia w PP nr 9 odbył się konkurs recytatorski pt. "Wierszomania". Nasza szkoła również została na niego zaproszona. Uczeń kl. 7 współprowadził konkurs z jednym z przedszkolaków, a nauczyciel był członkiem jury. Dzieci recytowały wiersze o Polsce i barwach narodowych. Spośród uczestników jury wybrało dwoje dzieci, które będą reprezentowały swoje przedszkole na dalszym etapie, w którym wezmą udział wszystkie polickie przedszkola.

Czytaj więcej...

Z dumą informujemy, że uczennica naszej szkoły Paulina Konecka została laureatką konkursu MATFAN. Konkurs został zorganizowany po raz trzeci przez Liceum Ogólnokształcące nr 5 w Szczecinie. Paulina jest jednym z dwóch laureatów tego konkursu. Uczennica  osiągnęła bardzo wysoki wynik, aż 90%. Naszą szkołę reprezentował również Nikodem wysocki, którego wynik jest również bardzo wysoki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

,,Zdrowie dla wszystkich’’ to hasło Światowego Dnia Zdrowia 2018.

,,Nikt nie powinien wybierać między śmiercią, a trudnościami finansowymi. Nikt nie powinien wybierać pomiędzy kupieniem leków, a kupieniem jedzenia’’ - Dyrektor Generalny WHO.

Czytaj więcej...

W dniach 12-14 marca 2018 r. w naszej szkole odbyły się DNI MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZE. 12 marca uczniowie rywalizowali o tytuł „Mistrza Rachunków” oraz rozwiązywali łamigłówki matematyczne, krzyżówki związane z liczbą π, rebusy i sudoku.13 marca przeprowadzono test o liczbie π i eliminacje do turnieju „Awantura o wiedzę”.

Czytaj więcej...

W roku szkolnym 2017/2018 nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca w wojewódzkich konkurach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie, uzyskując tytuł laureata i finalisty:

Czytaj więcej...

We wtorek 20 marca br. w naszej szkole gościły dwie grupy sześciolatków z Przedszkola nr 9 w Policach, których przywitała Pani Wiosna i Kubuś Puchatek. Dla dzieci zorganizowaliśmy zajęcia sportowe na sali gimnastycznej oraz spotkanie z książką w szkolnej bibliotece.

Czytaj więcej...

zyczenia

Dnia 21.03.2018 r. gościliśmy w naszej szkole uczniów z klas VI ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 3. Goście uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez uczniów i nauczycieli. Oferta zajęć była interesująca. Zaproponowaliśmy im zajęcia wokalno-taneczne, chemiczne, teatralne, językowe, zajęcia z pierwszej pomocy oraz rękodzieła.

Czytaj więcej...