Erasmus+

W ramach współpracy z Polickim Stowarzyszeniem Osób Upośledzonych Umysłowo uczniowie naszej szkoły uczęszcali na zajęcia warsztatowe. Młodzież wykonała zaprojektowane przedmioty z drewna i wikliny. Dla naszych uczniów był to czas zdobywania nowych doświadczeń.

Czytaj więcej...

Dnia 11.04.2017r. wybraliśmy się do Przedsiębiorstwa Użyteczności Publicznej „TRANS - NET” w Policach.

Czytaj więcej...

Dzień 1

W niedzielę, 18 marca 2018 roku, wyruszyliśmy w podróż na Sycylię, aby poznać tę urokliwą i bogatą kulturowo wyspę. W projekcie ERASMUS wzięli udział: Zuzia, Martyna, Michał, Tomek z 2a i Krzysiek z 2c oraz panie Anna Bratek - Jabłońska, Edyta Marczak - Jasiurska, Magdalena Szwyd, Magdalena Kamola - Wasielewska. Na miejscu byliśmy o godz. 10.

Czytaj więcej...

Dnia 2 kwietnia 2017 r. odbył się III Rekreacyjny Marsz Nordic Walking. Uczestnikami marszu byli uczniowie, rodzice, a także nauczyciele z naszej szkoły. Duża grupa wolontariuszy pomagała w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy: wydając pakiety startowe dla uczestników, obsługując punkty gastronomiczne na mecie oraz punkt edukacyjny na trasie marszu.

Czytaj więcej...

Dzień 1

W niedzielę 15 października 2017 r.,  późnym wieczorem szczęśliwie dotarliśmy do celu naszej podróży - Pleven w Bułgarii, miasta położonego na północy kraju, na nizinie naddunajskiej. Następnie z wielkim żalem pożegnaliśmy nasze Panie wychowawczynie i pojechaliśmy z naszymi kolegami z Bułgarii do ich domów.

Czytaj więcej...

W dniach 30.03-6.04.2017 roku grupa sześciorga uczniów i dwóch nauczycieli naszej szkoły wyjeżdża na kolejne spotkanie grupy projektowej do Wadern/Niemcy w ramach projektu I feel wood for good.
Po powrocie, a i może i w trakcie jego trwania będziemy z niecierpliwością czekać na ich  wrażenia z pobytu.

Czytaj więcej...

Dnia 25.06.2017 r. trzynastoosobowa grupa wolontariuszy pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego, obsługiwała punkt odżywczy na 10 km 3. Maratonu Szczecińskiego. Do obowiązków uczniów należało przygotowanie stanowiska z wodą oraz podawanie jej uczestnikom w czasie biegu. Wolontariuszki dzielnie pracowały, ale i też dopingowały biegaczy mobilizując ich do dalszego wysiłku. Była to wyczerpująca praca, ale i również świetna zabawa!

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Dnia 19.04.2017 r. 15-osobowa grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w rajdzie „Szlakiem bobra”.

Czytaj więcej...

            W dniach 07.11.2016 - 10.11.2016 braliśmy udział w Polickim Tygodniu Kariery. Organizatorem był Powiatowy Urząd Pracy oraz Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Policach.

Czytaj więcej...