W dniu 03.10.2017 r. w Policach odbyły Powiatowe Zawody LA - Sztafetowe Biegi Przełajowe.
Dziewczęta były świetnie przygotowane i dzięki doświadczonym zawodniczkom, które od razu narzuciły wysokie tempo uzyskały dużą przewagę. Od samego początku do końca prowadziły i utrzymały pierwszą pozycję, która nie była zagrożona. Wszystkie zawodniczki dały dobrą zmianę.
Skład drużyny:
1. Wiktoria Mazurak 3a
2. Paulina Malicka 3c
3. Justyna Romańska 3c
4. Hanna Płuska 7a
5. Alina Furman 7a
6. Alicja Bućko 7a
7. Sara Szynal 7c
8. Zuzanna Wiśniewska 7c
9. Amelia Stramska
10. Sara Borowiak 7d
11. Natalia Jatczak 7d
12. Agnieszka Żurawska 7e.
Serdecznie dziękuję wszystkim zawodniczkom, które dopingowały się wzajemnie na trasie. Były dla siebie wsparciem i dawały sobie ogromną motywację. Był to bardzo trudny i wyczerpujący bieg dlatego gratuluję wszystkim dziewczynom zaangażowania, woli walki, wzajemnego wsparcia i motywacji. Dziewczęta zdobyły I miejsce i będą reprezentowały szkołę na zawodach wojewódzkich. Dziękuję - A. Borkowska.